Čas na serveru 19:17:02

Jaroslav Kafka
Žena v zeleném

Id: 269701

Žena v zeleném

  •  / Žena v zeleném / Jaroslav Kafka

malba/deska, rozměr viditelný 64 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1944x

Vyvolávací cena:

13 400