Čas na serveru 07:13:50

Jaroslav Kafka
Žena v zeleném

Id: 269701

Žena v zeleném

  •  / Žena v zeleném / Jaroslav Kafka

malba/deska, rozměr viditelný 64 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 470x

Vyvolávací cena:

9 400

2020,10-1,05,19,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu