Čas na serveru 06:03:37

Jaroslav Kafka
Žena ve světle

Id: 2032

Žena ve světle

  •  / Žena ve světle / Jaroslav Kafka

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4556x

Vyvolávací cena:

15 000