Čas na serveru 00:35:33

Jaroslav Klápště
Barevné střechy

Id: 360005

Barevné střechy

  •  / Barevné střechy / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 48 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní olištování

zobrazeno: 2322x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 51