Čas na serveru 17:01:24

Jaroslav Klápště
Červený dům

Id: 305701

Červený dům

  •  / Červený dům / Jaroslav Klápště

olej/sololit, rozměr 32,5 x 46,2 cm, značeno ve spodní části, datováno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko

zobrazeno: 7818x

Vyvolávací cena:

52 000

Účastníci: 19

Příhozy: 61