Čas na serveru 13:36:19

Jaroslav Klápště
Kostelík

Id: 382401

Kostelík

  •  / Kostelík / Jaroslav Klápště

olej/karton, rozměry 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 353x

Vyvolávací cena:

13 500

2022,10-1,17,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu