Čas na serveru 01:50:40

Jaroslav Klápště
Kostelík

Id: 382401

Kostelík

  •  / Kostelík / Jaroslav Klápště

olej/karton, rozměry 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 5980x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 50