Čas na serveru 11:01:58

Jaroslav Klápště
Krajina v podskalí

Id: 373508

Krajina v podskalí

  •  / Krajina v podskalí / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 52 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 3241x

Vyvolávací cena:

135 000

Účastníci: 18

Příhozy: 106