Čas na serveru 20:03:30

Jaroslav Klápště
Květinové zátiší

Id: 363802

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

zobrazeno: 1730x

Vyvolávací cena:

13 500

2022,07-1,18,20,11,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu