Čas na serveru 02:48:58

Jaroslav Klápště
Květinové zátiší

Id: 417203

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Jaroslav Klápště

olej/překližka, rozměr 32 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 799x

Vyvolávací cena:

31 100