Čas na serveru 02:31:20

Jaroslav Klápště
Květiny ve džbánu

Id: 432402

Květiny ve džbánu

  •  / Květiny ve džbánu / Jaroslav Klápště

tempera/sololit, rozměr 27 x 17 cm, neznačeno, rámováno, oděrky v malbě a na rámu, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 645x

Vyvolávací cena: