Čas na serveru 04:28:18

Jaroslav Klápště
Kytice

Id: 1080

Kytice

  •  / Kytice / Jaroslav Klápště
  •  / Kytice / Jaroslav Klápště
  •  / Kytice / Jaroslav Klápště

olej/karton, rozměr 26 x 20 cm, signováno vpravo dole Klápště, datováno 80, původní stav

zobrazeno: 2666x

Vyvolávací cena:

10.6.2014, 20:20:00

21.5.2014 21:24 8 500 Kč