Čas na serveru 01:47:42

Jaroslav Klápště
Kytice ve váze

Id: 432401

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 656x

Vyvolávací cena:

11 000