Čas na serveru 04:44:11

Jaroslav Klápště
Portrét

Id: 252111

Portrét

  •  / Portrét / Jaroslav Klápště

kombinovaná technika/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, nerámováno, volně loženo, lokálně otřená barva, stav viz foto

zobrazeno: 565x

Vyvolávací cena:

8 000