Čas na serveru 04:10:49

Jaroslav Klápště
Zátiší

Id: 155520

Zátiší

  •  / Zátiší / Jaroslav Klápště
  •  / Zátiší / Jaroslav Klápště
  •  / Zátiší / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo, novodobě rámováno

zobrazeno: 1974x

Vyvolávací cena:

27 000

Příhozy: 49