Čas na serveru 16:12:47

Jaroslav Klápště
Zátiší s cibulí

Id: 361301

Zátiší s cibulí

  •  / Zátiší s cibulí / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 65 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 6830x

Vyvolávací cena:

67 000

Příhozy: 80