Čas na serveru 07:57:28

Jaroslav Klápště
Zátiší s dýmkou

Id: 272703

Zátiší s dýmkou

  •  / Zátiší s dýmkou / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 37 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Miroslava Cogana

zobrazeno: 8053x

Vyvolávací cena:

51 000