Čas na serveru 05:38:10

Jaroslav Klápště
Zátiší s konvicí

Id: 200308

Zátiší s konvicí

  •  / Zátiší s konvicí / Jaroslav Klápště

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4663x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 64