Čas na serveru 00:45:29

Jaroslav Klápště
Zátiší s ovocem

Id: 432403

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Jaroslav Klápště

olej/sololit, rozměr 17,5 x 33cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora

zobrazeno: 627x

Vyvolávací cena:

12 500