Čas na serveru 14:52:44

Jaroslav Koliha
Pád II.

Id: 188603

Pád II.

  •  / Pád II. / Jaroslav Koliha
  •  / Pád II. / Jaroslav Koliha

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 58,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1145x

Vyvolávací cena:

16.5.2019, 20:34:00

10.5.2019 13:14 3 000 Kč