Čas na serveru 11:47:22

Jaroslav Kotas
Květinový trh

Id: 317801

Květinový trh

  •  / Květinový trh / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, volné plátno, poškozený rám, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 1097x

Vyvolávací cena:

24 000