Čas na serveru 05:14:01

Jaroslav Kotas
Motiv z Paříže

Id: 944

Motiv z Paříže

  •  / Motiv z Paříže / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 81 cm, signováno vpravo dole Jar. Kotas, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4588x

Vyvolávací cena:
6 000

6 000

24.3.2014, 21:30:00

24.3.2014 21:20 6 000 Kč