Čas na serveru 11:30:02

Jaroslav Kotas
Náměstí Bastily

Id: 174508

Náměstí Bastily

  •  / Náměstí Bastily / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 57 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3566x

Vyvolávací cena:

14 500