Čas na serveru 10:55:35

Jaroslav Kotas
Podzim

Id: 48606

Podzim

  •  / Podzim / Jaroslav Kotas
  •  / Podzim / Jaroslav Kotas
  •  / Podzim / Jaroslav Kotas
  •  / Podzim / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1567x

Vyvolávací cena: