Čas na serveru 09:51:57

Jaroslav Kotas
Tržiště

Id: 312401

Tržiště

  •  / Tržiště / Jaroslav Kotas
  •  / Tržiště / Jaroslav Kotas
  •  / Tržiště / Jaroslav Kotas
  •  / Tržiště / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 3768x

Vyvolávací cena:
3 800

36 333

Příhozy: 61