Čas na serveru 05:41:50

Jaroslav Kotas
Tržiště

Id: 312401

Tržiště

  •  / Tržiště / Jaroslav Kotas
  •  / Tržiště / Jaroslav Kotas
  •  / Tržiště / Jaroslav Kotas
  •  / Tržiště / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

zobrazeno: 683x

Vyvolávací cena:
3 800

7 000

2021,07-1,12,19,47,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu