Čas na serveru 15:08:40

Jaroslav Kotas
Ulice v Káhiře

Id: 339303

Ulice v Káhiře

  •  / Ulice v Káhiře / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 50 x 85 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

zobrazeno: 1768x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 65