Čas na serveru 14:24:25

Jaroslav Kotas
Zimní řeka

Id: 371902

Zimní řeka

  •  / Zimní řeka / Jaroslav Kotas

olej/plátno, rozměr 51 x 62 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1206x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 53