Čas na serveru 07:59:12

Jaroslav Král
Roubenka

Id: 101401

Roubenka

  •  / Roubenka / Jaroslav Král
  •  / Roubenka / Jaroslav Král
  •  / Roubenka / Jaroslav Král

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno tužkou vpravo dole, datováno 1908, volné v rámu, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1985x

Vyvolávací cena:

3 800