Čas na serveru 04:36:08

Jaroslav Král
Stavení pod horami

Id: 334810

Stavení pod horami

  •  / Stavení pod horami / Jaroslav Král

olej/plátno, rozměr 65,5 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 682x

Vyvolávací cena:
25 000

53 001

2022,01-1,10,21,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu