Čas na serveru 05:06:23

Jaroslav Král
Stavení pod horami

Id: 334810

Stavení pod horami

  •  / Stavení pod horami / Jaroslav Král

olej/plátno, rozměr 65,5 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3517x

Vyvolávací cena:
25 000

58 001