Čas na serveru 06:57:30

Jaroslav Král
Zátiší na stole

Id: 2118

Zátiší na stole

  •  / Zátiší na stole / Jaroslav Král

kresba tuší/pastel/papír, rozměr 22 x 28 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení pravosti od PhDr. Jiřího Hlušičky z roku 1999

zobrazeno: 2666x

Vyvolávací cena:

29 000