Čas na serveru 10:48:54

Jaroslav Král
Žena

Id: 284704

Žena

  •  / Žena / Jaroslav Král
  •  / Žena / Jaroslav Král
  •  / Žena / Jaroslav Král

kresba/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1632x

Vyvolávací cena:
2 800

9 700