Čas na serveru 21:33:43

Jaroslav Kříž
Aleluja

Id: 308316

Aleluja

  •  / Aleluja / Jaroslav Kříž
  •  / Aleluja / Jaroslav Kříž
  •  / Aleluja / Jaroslav Kříž

akryl/olej/malířská paleta, rozměr cca 41 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1496x

Vyvolávací cena: