Čas na serveru 06:09:33

Jaroslav Kříž
Kytice

Id: 82401

Kytice

  •  / Kytice / Jaroslav Kříž
  •  / Kytice / Jaroslav Kříž
  •  / Kytice / Jaroslav Kříž
  •  / Kytice / Jaroslav Kříž

akryl/olej/plátno, rozměr 66 x 45 cm, signováno vpravo dole, další popis a signatura na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena: