Čas na serveru 04:32:17

Jaroslav Malinský
Děvče

Id: 403402

Děvče

  •  / Děvče / Jaroslav Malinský
  •  / Děvče / Jaroslav Malinský
  •  / Děvče / Jaroslav Malinský

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 42 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 844x

Vyvolávací cena:

9 000