Čas na serveru 09:25:34

Jaroslav Malinský
Děvče

Id: 403402

Děvče

  •  / Děvče / Jaroslav Malinský
  •  / Děvče / Jaroslav Malinský
  •  / Děvče / Jaroslav Malinský

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 42 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 125x

Vyvolávací cena:

3 800

2023,02-1,27,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu