Čas na serveru 03:48:09

Jaroslav Malinský
Dívčí akt

Id: 185601

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Jaroslav Malinský

malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, signováno autorsky na zadní straně, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, značně poškozený rám

zobrazeno: 1705x

Vyvolávací cena:
1 700

3 900