Čas na serveru 14:45:27

Jaroslav Malinský
Dudák

Id: 208104

Dudák

  •  / Dudák / Jaroslav Malinský
  •  / Dudák / Jaroslav Malinský
  •  / Dudák / Jaroslav Malinský

olej/karton, rozměr 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, lehce prohnutý karton, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1199x

Vyvolávací cena:
1 600

1 600

8.10.2019, 20:08:00

8.10.2019 19:52 1 600 Kč