Čas na serveru 11:28:15

Jaroslav Malinský
Pivoňky

Id: 208108

Pivoňky

  •  / Pivoňky / Jaroslav Malinský

olej/plátno, rozměr 82 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, volné v rámu

zobrazeno: 3573x

Vyvolávací cena:

10 600