Čas na serveru 10:45:37

Jaroslav Malinský
Portrét dívky

Id: 150501

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Jaroslav Malinský

olej/plátno, rozměr 41 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1566x

Vyvolávací cena: