Čas na serveru 14:06:05

Jaroslav Malinský
Teriér

Id: 117602

Teriér

  •  / Teriér / Jaroslav Malinský

olej/plátno, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, obraz v původní stavu

zobrazeno: 6441x

Vyvolávací cena:

1 900