Čas na serveru 20:25:36

Jaroslav Malinský
V kostele

Id: 216502

V kostele

  •  / V kostele / Jaroslav Malinský

olej/plátno, rozměr 93 x 74 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1713x

Vyvolávací cena:

11 500