Čas na serveru 16:56:44

Jaroslav Malinský
V zimě

Id: 436103

V zimě

  •  / V zimě / Jaroslav Malinský

olej/plátno, rozměr 36 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 733x

Vyvolávací cena:

2 600