Čas na serveru 15:43:42

Jaroslav Malinský
Zátiší

Id: 270203

Zátiší

  •  / Zátiší / Jaroslav Malinský

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 34 cm, neznačeno, ověření autorství na zadní straně, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 5311x

Vyvolávací cena:

3 020