Čas na serveru 13:26:26

Jaroslav Malinský
Zátiší květin

Id: 59701

Zátiší květin

  •  / Zátiší květin / Jaroslav Malinský

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, lokální oděrky na malbě, obraz v původním dobrém stavu, novodobě rámováno

zobrazeno: 3109x

Vyvolávací cena:

7 500