Čas na serveru 07:46:22

Jaroslav Mandl
Geometrie

Id: 47703

Geometrie

  •  / Geometrie / Jaroslav Mandl

koláž/karton, rozměr 59 x 53 cm, signováno na zadní straně, datováno 2016, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2879x

Vyvolávací cena:

3 600