Čas na serveru 01:59:29

Jaroslav Mandl
Kaleidoskop

Id: 450902

Kaleidoskop

  •  / Kaleidoskop / Jaroslav Mandl

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 2483x

Vyvolávací cena:

17 500