Čas na serveru 01:02:55

Jaroslav Mandl
Koule I

Id: 453002

Koule I

  •  / Koule I / Jaroslav Mandl
  •  / Koule I / Jaroslav Mandl
  •  / Koule I / Jaroslav Mandl

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 913x

Vyvolávací cena:

17 000