Čas na serveru 04:50:02

Jaroslav Mandl
SPHAERA I.

Id: 354502

SPHAERA I.

  •  / SPHAERA I. / Jaroslav Mandl

vyřezávaný reliéf/akryl, rozměr 100 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 3625x

Vyvolávací cena:

21 000