Čas na serveru 08:52:02

Jaroslav Marák
Noční ulice

Id: 51002

Noční ulice

  •  / Noční ulice / Jaroslav Marák

olej/karton, rozměr 67,5 x 46,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, drobná poškození malby, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1832x

Vyvolávací cena:
500

900