Čas na serveru 07:55:48

Jaroslav Mařan
Abstrakce

Id: 51006

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Jaroslav Mařan

olej/sololit, rozměr 82,5 x 123 cm, signováno vpravo dole, datováno 1995, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 1820x

Vyvolávací cena:

3 200