Čas na serveru 17:10:45

Jaroslav Moravec
Abstraktní postava

Id: 257802

Abstraktní postava

  •  / Abstraktní postava / Jaroslav Moravec

enkaustika/deska, rozměr 90 x 59 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, nerámováno

zobrazeno: 2026x

Vyvolávací cena: