Čas na serveru 20:32:01

Jaroslav Novák
Parní stroj

Id: 69205

Parní stroj

  •  / Parní stroj / Jaroslav Novák

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1855x

Vyvolávací cena:

13 000