Čas na serveru 03:58:52

Jaroslav Panuška
Borovice v zimě

Id: 325207

Borovice v zimě

  •  / Borovice v zimě / Jaroslav Panuška

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 26 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně s datací 1935, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5669x

Vyvolávací cena:
2 800

17 500

Účastníci: 19

Příhozy: 50